top of page

Česká zakázková výroba

polymerního kamene

Architekti a designeři

Společnost Corralit chce být pro svého zákazníka partnerem.  Náš přístup ocení především kreativní profese, protože samotný corralit jako materiál a jeho designové užití jsou založeny na kreativitě a výrobě na míru. Volné ruce představivosti dává především Corralit ART, jeho translucentní a luminiscenční vlastnosti a naše zakázková výroba, která znamená takřka neomezené možnosti při realizaci interierů.

 

Význam materiálu Solid Surface spočívá především v jeho vysoké variabilitě, stabilitě a odolnosti. Corralit nabízí komunikaci jak v barevnosti, tak i v kombinaci s jinými materiály.  Umožňuje neviditelné spoje, je odolný vůči domácím chemikáliím. Mezi jeho velké přednosti patří UV stabilita i to, že je na dotek teplý, snadno renovovatelný a jednoduchý na údržbu. 

 

Rychlá navigace:

Uplatnění:

Kuchyně

Kuchyňské pracovní desky, pulty, dřezy

Restaurace

Barové desky, výdejní půlty, dekorativní obklady 

Koupelny

Umyvadla, vany, sprchové vaničky, nábytek

Veřejné prostory

Informační kiosky, solitéry, sedací sestavy, obklady

Hotely

Recepční pulty, obklady stěn, konferenční stolky 

Exteriéry

Obklady fasád, venkovní nábytek

Proč Corralit?

Barva na přání zákazníka

Corralit je jediná česká firma, která dokáže přizpůsobit barvu umělého kamene dle požadavků a priorit  zákazníka. A to s výrobou od jediného kusu.

Žádné výrobní šarže

Každý výrobní proces je pečlivě připravován a kontrolován. S námi nemůže dojít ke změně odstínu v důsledku jiné výrobní šařže.

Rozměry deskového materiálu

Jsme schopni optimalizovat výrobní rozměr deskového materiálu tak, aby nevznikal zbytečný odpad.

Odlévání do forem

Odlévaná umyvadla, dřezy nebo sprchové vaničky jsme schopni nabídout bez barevného omezení. Designová umyvadla jsme připraveni kompletně vytvořit dle vašeho původního návrhu.

Please reload

Služby pro architekty

Rozšířením zakázkových realizací umožňujeme vývoj složitejších dekorů, mezi nimi i částicových dekorů pro komerční prostory a dekorů ve firemních barvách klientů. Podobně je tomu při zhotovování atypických a designových tvarů a odlitků. To vytváří  obrovskou míru variability k docílení celkové harmonie interiéru. Celý proces je pod naším dohledem, a to včetně vývoje nejvhodnějších lepidel v souladu s aplikací materiálu. Zajišťujeme poradenské a konzultační služby i komplexní podporu během realizace projektů.

Realizace recepčního pultu E.ON

bottom of page